PSG fiton në minutat e fundit

Posted: August 31, 2013 in Uncategorized

FigurëParis Saint Germain ka siguruar tre pikët e radhës. Por, kësaj radhe Kampioni i Francës ka siguruar fitoren vetëm në çastet e fundit. Ekipi parisien ka mundur Guingampin, me rezultat minimal 2:0, me golat e Adrien Rabio dhe Zlatan Ibrahimovicit, të cilët realizon në kohen shtesë.Ndërkohë, Lyoni nuk ka kaluar më mirë këtë jave. Ata janë mposhtur nga Evian Thonon Gaillard, me rezultat 2:1.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s