Catania1-3Milan , Balotelli Super Gol

Posted: December 1, 2013 in Uncategorized

Para disa oresh ka perfunduar edhe ndeshja mes Catania 1-3 Milan ku shenuan Castro13′ ku pas 6 minutave Montolivo19′ barazoi ne 1-1 dhe ekshtu u byll pjesa e pare.Në pjesen e dyte ishte nje loje e bukur , ku erdhi edhe kartoni i kuq Tachtsidis65′ kurse ne minuten e 63′ Balotelli shenoi nje super gol nga goditja e denimit! dhe ne minuten e 81′ Kaka dhenoi perseri dhe keshtu perfundoi ndeshja 1-3!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s