Luiz drejt Barcelonës

Posted: December 1, 2013 in Uncategorized
image

 

Mbrojtësi brazilian i Chelsas, David Luiz duket se dëshiron të largohet nga Londra.

Mediat në ishull shkruajnë së braziliani dëshiron të kaloj në radhët e Barcelonës. Raportohet se Luiz ka kërkuar nga Jose Mourinho dhe Chelsea që ta lirojnë lojtarin në mënyrë që ai të transferohet në “Camp Nou”.

Reprezentuesi brazilian ka kohë që kërkohet nga Barcelona. Mësohet se transferim i tij mund të ndodh në afatin e janarit. Luiz është një nga mbrojtësit më të mirë në Evropë.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s