Casillas: Spanja dëshiron të bëj ende histori

Posted: December 1, 2013 in Uncategorized

Casillas K

Iker Casillas është i përkushtuar të ndihmojë Spanjën të vazhdoj të bëj historinë duke fituar trofeun e Kupës së Botës edhe njëherë në Brazil verën e ardhshme.

“Jemi të lumtur me fanelat e reja dhe po ashtu që do shkojmë në Botëror”, tha portjeri i Real Madridit në prezantimin e fanelave të reja.

“Duam të bëjmë shenjën tonë në Brazil dhe të bëjmë edhe njëherë historinë

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s