Diego Maradona, “sheik” ne Dubai

Posted: December 1, 2013 in Uncategorized

Figurë

Ish lojtari më i mirë në botë argjentinasi Diego Armando Maradona, është parë në Dubai, i veshur si sheik duke festuar pavarësinë e Emirateve të Bashkuara Arabe.

Mediat botërore kanë publikuar fotografi të ish yllit të Napolit, i veshur si sheik me disa shokë të tij duke festuar dhe kënduar. Menjëherë pas publikimit të tyre fotot e Maradonas kanë vërshuar rrjetet sociale, ku nuk kanë munguar as batuat e lexueseve për të cilët 53 vjeçari ishte jashtëzakonisht komik.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s