United vazhdon bisedimet për Fellaini,Baines

Posted: August 31, 2013 in Uncategorized

 

Fellaini - KK

 

Manchester United ka vazhduar bisedimet për dyshen e Evertonit, Marouane Fellaini dhe Leighton Baines.

 

The Daily Mail thotë se bisedimet kanë vazhduar të Premten mbrëma mes dy klubeve, me ç’rast Everton refozoi 36 milionë funta nga Djajtë e Kuq.

Sidoqoftë, United shpreson në progresin e bisedimeve dhe mund të arrihet një marrëveshje eventuale të Dielën mbrëma.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s