Milan-Inter, gati shkëmbimi i rradhës

Posted: August 31, 2013 in Uncategorized

c1ee05c4-006a-49ac-9369-72e7fb5580a7.jpg

Pas operacionit të sezonit të kaluar Cassano-Pazzini, Milani dhe Interi mund të rikthehen në tratativa mes tyre për të diskutuar në të njëjtën tavolinë për një tjetër shkëmbim. Siç raportojnë mediat italiane, dy klubet kanë intensifikuar kontaktet për një operacion që do të çojë te zikaltërit Antonio Nocerinon e në këmbim te kuqezinjtë serbin Zdravko Kuzmanoviç.

Ky operacion ka kundër vetëm kohën sepse më 2 Shtator mbyllet merkato por dy klubet rivale e kanë treguar herë të tjera se mund të gjejnë pa probleme gjuhën e përbashkët në operacionet e merkatos.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s