Kompletohet Tottenhami

Posted: August 31, 2013 in Uncategorized

Figurë

Tottenhami i ka dhënë përgjigjet e para pas shitjes së Gareth Bale. Skuadra e Villas Boas ka bërë tri transfere tejet të duhura. Christian Eriksen, Erik Lamela dhe Chiriches janë tashmë lojtarë të ri të Tottenhamit.

49 milion funta i kanë kushtuar këto tri blerje skuadrës londineze. Mediat angleze e kanë vlerësuar si gjenial planin e Spurs për shitjen e Bale me shifër rekorde, ndërsa kanë bërë transfere shumë të duhura.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s