Ibrahimovic: Iniesta dhe Messi janë si ‘Lodër’!

Posted: August 31, 2013 in Uncategorized

Ibra - K
Zlatan Ibrahimovic ka vazhduar me deklaratat e tij kontraverse në drejtim të Barcelonës, ku pasi më herët e sulmoi Guardiolën, ai të njëjtën gjë tani bëri edhe me Andres Iniestën dhe Lionel Messin.

“Mos më keqkuptoni. Mua më pëlqen shumë Lionel Messi dhe Andres Iniesta. Ajo se çfarë ata mund të bëjnë me topin është e pabesueshme”.

“Sidoqoftë, ata janë shumë sensibil dhe të qetë. Ata bëjnë saktësisht gjithçka që i thoshte Guardiola apo klubi, edhe jashtë fushës. Ata kur nuk janë ankuar për asgjë”, tha Ibrahimovic.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s