Formacionet startuese: M.City – Hull

Posted: August 31, 2013 in Uncategorized

Cardiff+City+v+Manchester+City+Premier+League+0KFPx-rMGpQl
Pas pak minutave do të zhvillohet dhe ndeshja e parë e kësaj jave në Premier League, teksa më poshtë i keni formacionet startuese të dy skuadrave.

Manchester City: Hart, Zabaleta, Kolarov, Nastasic, Lescott, Fernandinho, Toure (c), Silva, Aguero, Dzeko dhe Navas

Hull City: McGregor, Figueroa, Chester, Davies, Elmohamady, Huddlestone, Koren, Livermore, Brady, Aluko dhe Graham

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s