Formacionet e mundshme: Liverpool – M.United

Posted: August 31, 2013 in Uncategorized

 

Nesër do të zhvillohet dhe ndeshja kryesore e javës së tretë në Premier League, ndërmjet Liverpoolit dhe Manchester United, teksa më poshtë i keni formacionet me të cilat mund të startojnë këto dy skuadra.Formacionet e mundshme:
Formacioni
Mungesat e Liverpool:

Kolo Toure – I lënduar
Aly Cissokho – I lënduar
Sebastian Coates – I lënduar
Joe Allen – I lënduar
Luis Suarez – I suspenduar

 

Mungesat e Manchester United:

Rafael – I lënduar
Darren Fletcher – I lënduar
Nani – I lënduar
Hernandez – I lënduar

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s