Formacionet e mundshme: Arsenal – Tottenham

Posted: August 31, 2013 in Uncategorized

 

Nesër me fillim nga ora 17:00, do të zhvillohet derbi londinez, ndërmjet Arsenalit dhe Tottenhamit, teksa më poshtë i keni formacionet zyrtare për këto dy skuadra.

 

Formacionet e mundshme:
Arsenal

 

Mungesat e Arsenalit:

Thomas Vermaelen – I lënduar
Abou Diaby – I lënduar
Mike Arteta – I lënduar
Chamberlain – I lënduar
Lukas Podolski – I lënduar

 

Mungesat e Tottenhamit:

Benoit Assou-Ekotto – Në dyshim
Aaron Lennon – Në dyshim

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s