Benitez i bindur: “Interi nje nga skuadrat me te forta”.

Posted: August 31, 2013 in Uncategorized
Benitez i bindur: “Interi nje nga skuadrat me te forta”.

Ne nje konference per shtyp ne prag te transfertes ne Verona kunder Chievos, Rafa Benitez provon te lexoje kampionatin duke u mbeshtetur ne rezultatet e javes se pare duke e perfshire edhe Interin ne ekipet ne gare per skudeton: Juve eshte akoma e forte – thote tekniku i Napolit -, por eshte edhe Milani, Interi, Roma dhe Fiorentina. Keto jane skuadrat me te forta”.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s