Arsenali në sulm për Canën

Posted: August 31, 2013 in Uncategorized

16d7d8cf-db84-4e73-b1ab-ee2175549d64.jpg

Asport- këto orë të fundit të merkatos ka disa zëra që e shikojnë kapitenin e Shqipërisë larg nga bardhekaltërit e Petkoviç, siç shkruan gazeta prestigjose ‘Gazzetta dello Sport’: Arsenali është hedhur në sulm, ka testuar situatën për të filluar një operacion blic këto orë të fundit të merkatos. Një mundësi me të vërtetë prestigjose, por në Londër Lorik Cana nuk ka të sigurtë mundësinë për të qënë titullar. Një titull që ‘Luftëtari’ dëshiron ta fitojë përfundimisht në Romë, por nuk përjashtohet mundësia e një ‘surprize’ deri në datë 2 shtator, kur mbyllet dhe merkatoja në futbollin italian…

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s