Torres: Dua të luaj krah Rooneyt

Posted: August 30, 2013 in Uncategorized
Tags:

 

Torres - K

 

Sulmuesi i Chelseat, Fernando Torres ka shprehur admirimin e tij për të luajtur me asin e Manchester United, Wayne Rooney.

“Chelsea gjithmonë dëshiron lojtarët më të mirë dhe Rooney është një nga ata. E admiroj atë dhe do të ishte e shkëlqyer të luaj krah tij”, u shpreh sulmuesi për Bild.

Torres së bashku me Chelsean sonte përballet kundër Bayern Munich për Superkupën e Europës

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s