Schalke drejtohet kah Adebayor

Posted: August 30, 2013 in Uncategorized

Adebayor

Klubi gjerman Schalke, pritet të bëj edhe disa përforcime tjera në këto ditët e fundit të merkatos, pasi tani kërkon shërbimet e Adebayorit.

Schalke sot në mënyrë tejet të befasishme transferoi Kevin-Prince Boateng, teksa të njëjtën gjë pritet ta bëj edhe me Adebayorin.

Tottenhami ka sjellur shumë emra të ri në skuadër, dhe kjo lë të kuptohet se e ardhmja e Adebayor te kjo skuadër nuk është shumë e gjatë – Gjithnjë sipas gazetës gjermane, Bild.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s