Real Madrid, ofertë shokuese për Pogba

Posted: August 30, 2013 in Uncategorized
Tags:

 

Figurë
Real Madridi i Carlo Ancelottit, pasi bëri të tijin Gareth Bale, po kërkon edhe talentin francez të Juventus, Paul Pogba. Lajmi vjen nga Franca dhe saktësisht nga portali “le10sport.com” sipas të cilit “Los Blancos” i kanë ofruar kampionëve të Italisë plot 40 milionë euro për futbollistin 20 vjeçar

Por klubi torinez e ka refuzuar kategorikisht ofertën duke u shprehur se Paul Pogba është pashitshëm dhe shumë shpejt do të diskutohet edhe për rinovimin e kontratës.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s