Ranocchia : Interi nuk eshte niveli i Juventusit !

Posted: August 30, 2013 in Uncategorized
Tags:

 

 

 

Zikalterit kane nisur sezonin 2013-2014 ne nje menyre qe mund te thuhet e mire duke mundur Genoan ne shtepi 2-0 per Serie A dhe disa dite me pare Citadellan 4-0 ne Coppa Italia,por  Ranocchia refuzon te flasi me eufori .

A ndjeni se jeni ne nivelin e Juventusit ? – Juventus eshet nje skuader mjaft e fort,ne kemi nje grup te ri me shume lojtar te rinj.Per te then qe jemi apo jo ne nivelin e tyre duhet te presim fundin e sezonit,per momentin ata jane me lart.

Mund te permendim fjalen Scudetto ? – Ne ndryshim nga sezonet e kaluar duhet te punojme me shume ne fush se sa me fjale .Une jam i mendimit se kete sezon Interi ka per te punuar ndeshje pas ndeshje dhe te mesojme shume nga gabimet tona .

Keto ishin fjalet e qendermbrojtesit ziklater per Sportitalia.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s