Park Chu-Young drejtë largimit nga Arsenali

Posted: August 30, 2013 in Uncategorized

Park Chu Yong

Lojtari i cili nuk pati sukses te Arsenali, Park Chu-Young pritet që shumë shpejtë të largohet nga ky klub.

Ai pritet të rikthehet në Francë, pasi klubet si Saint-Etienne, Rennes dhe Lorient kanë shprehur interes për të.

Siç raporton, L’Equipe, këto tre klube pritet që shumë shpejtë të bëjnë ofertë zyrtarë në drejtim të lojtarit.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s