Oferte e Barcelones per Llorente

Posted: August 30, 2013 in Uncategorized
Tags:

Nje lajm i papritur u dha nga El Mundo Deportivo ne lidhje me interesimin e Tata Martinos per nje sulmues shtatlart dhe finalizues per sulmin katalanas. Barcelona nuk pati dyshime dhe u hodh menjehere ne sulm per 28vjecarin Fernando Llorente, i ardhur tek Juve me parameter 0 nga Athletic Bilbao.
Sipas Tuttosport, eshte e pamundur qe Juve te heqi dore nga “Mbreti Luan” pavaresisht ofertes prej 15 mln euro nga katalanasit. Vete Marotta u shpreh se Juve nuk ka ndermend te shesi spanjollin dhe ka mjaft besim tek ai.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s