Milan dhe Liverpool ne luftë për Sakho

Posted: August 30, 2013 in Uncategorized

Figurë

Liverpool dhe Milan janë të vendosur për të luftuar për mbrojtësin e Paris Saint-Germain  Mamadou Sakho

Gazeta franceze L’Equipe besojnë se Rossonerët janë duke përgatitur një ofertë prej 15 milion € për mbrojtësin 23-vjeçar dhe ata shikojnë për të forcuar mbrojtjen tyre para përfundimit të afatit kalimtar.

Gazeta njëjtë megjithatë, pretendojnë se pala e Premier League janë të gatshëm të tejkalojne Massimiliano Allegri, dhe mund te japin ne tavoline një ofertë prej 16 të 18m për klubin francez.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s