Martinez rinovon me Porton

Posted: August 30, 2013 in Uncategorized
Tags:

940cf00d-e7d7-46b3-93d8-fddb723d62f7.jpg

Merr fund nje tjeter telenovele ne merkaton verore.Behet fjale per Jackson Martinez qe kerkohej nga shume ekipe te njohura si Man Utd ,Napoli apo dhe gjigandet Spanjoll,Real M dhe Barcelona.Ai ka rinovuar kontraten qe ne 2018 me Porton.Tani nje klub duhet te paguaje klauzolen 60 milion euro per te transferuar Martinez,shifra vertete te majme keto.Ai eshte shprehur se eshte i lumtur te ekipi aktual dhe ska arsye qe te largohet ne ekip tjeter te pakten tani.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s