Ibra: Unë jam Zlatan, jo ‘El Matador’ apo El Tigre’

Posted: August 30, 2013 in Uncategorized
Tags:

 

 

Sulmuesi i Paris-Saint Germain, Zlatan Ibrahimovic ka deklaruar se nuk i duhet një nofkë sepse cilësia e tij është e mjaftueshme për të frikësuar zemrën e kundërshtarit.

 

Në ekipet në Francë këtë vit janë bashkuar Edinson ‘El Matador’ Cavani tek PSG dhe Radamel ‘El Tigre’ Falcao në Monaco.

 

“Pse nuk kam një nofkë? Të frikësohesh nga unë, vetëm më shiko si luaj”, u shpreh reprezentuesi Suedez për Le Parisien.

“Është mirë që Balotelli e krahason veten me mua, sepse unë nuk e krahasoj veten time me të!”, ishte përgjigjja e Ibrës mbi deklaratat e Balotellit drejtë tij.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s