Gundogan te United !

Posted: August 30, 2013 in Uncategorized
Tags:

691a9f80-845e-4d89-be7e-7e21b9d6c662.png

Manchester United po tregohet mjaft aktive ditet e fundit te merkatos te pakten ne emra pasi jane perfolur shume futbollist te njohur per tu afruar ekipit te David Moyes.Sipas Sport Direct News anglezet i kane bere nje oferteprej 25 milion sterlina ,gjermanve te Dortmundit per te marre sherbimet e mesfushorit Turk,Gundogan.Kontrata e tij skadon ne 2015 por me rikthimin e Nuri Sahin te cilit mund ti jepet me shume hapsire tani dhe kjo mund te coje ne transferimin e Gundogan te United.Nje tjeter piste eshte qe ne kete transferim te perfshihet edhe ish lojtari i Dortmund Kagawa,i cili eshte konsideruar si nje transferim i deshtuar i Djajve te Ku.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s