Chelsea dëshiron shitjen e Torres

Posted: August 30, 2013 in Uncategorized

Torres

Blutë e Londrës dëshirojnë të shesin sulmuesin aktual, Fernando Torres pasi tani kanë shumë opcione për sulm.

Pavarësisht këmbënguljeve të Mourinhos se asnjë lojtar nuk do të largohet gjatë kësaj vere, Daily Mirror raporton se Blutë dëshirojnë shitjen e Torres.

Me arritjen e Eto’o dhe lojtarët tjerë në sulm si Romelu Lukaku, Fernando Torres nuk bën pjesë në planet e Jose Mourinhos.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s