Arsenali lanson ofertë për mesfushorin e Saint-Etienne

Posted: August 30, 2013 in Uncategorized
Tags:

Jose Guilavogui

 

Skuadra angleze, Arsenali ka lansuar ofertë për mesfushorin e Saint-Etienne, Jose Guilavogui.

Le Sport 10 raporton se Arsenali ka bërë një ofertë prej 8.5 milionë funte për këtë mesfushor, i cili nuk është edhe shumë i njohur.

Gunners kanë dështuar në trasnferimin e Yohan Cabaye dhe për këtë arsye janë kthyer kah shërbimet e mesfushorit, Guilavogui.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s