Alba: Barca të mësojë nga gabimet

Posted: August 30, 2013 in Uncategorized

Alba

Jordi Alba thotë se Barcelona duhet të mësojë nga gabimet e mëparshme nëse dëshirojnë të jenë të suksesshëm këtë sezon në Champions League.

“Champions League është shumë e vështirë, por ne duhet luajtur lojën tonë dhe të mos bëjmë gabimet e njëjta”, u shpreh 24 vjeçari për reporterët.

“Është një grup i vështirë. Ajax,Milan dhe Celtic kanë lojtarë të shkëlqyer”,shtoi ai.

“Ne kemi luajtur kundër këtyre ekipeve më parë dhe kjo e bën të vështirë, por nuk e kam fituar këtë trofe më parë dhe tek Barcelona ne duam të fitojmë gjithçka”.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s