Rikthehet Luis Suarez

Posted: August 29, 2013 in Uncategorized
Tags:

Luis Suarez është rikthyer në aksion për klubin e Liverpoolit ditën e djeshme në një miqësore kundër Port Vale, ndeshje e cila u zhvillua prapa dyerve të mbyllura.

article-2404369-1B809B21000005DC-305_634x447

The Daily Star thotë se sulmuesi 26-vjeçar, i cili ishte kërkuar nga Arsenali këtë verë, ende është duke pasur dënimin prej 10 ndeshjeve për kafshimin e Branislav Ivanovic.

Suarez nuk ka luajtur që nga Prilli, mirëpo dje shënoi në barazimin 2-2 dhe gjyqtari i takimit, Mark Halsey këtë mëngjes e përshkroi Suarez si ‘klas botëror’ mbi sjelljet e tij gjatë 90 minutave.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s