Reali kërkon shitjen e Casillas te Arsenali

Posted: August 29, 2013 in Uncategorized
Tags:

Casillas - K
Real Madridi është duke ftuar Arsenalin që të bëj një ofertë për të transferuar portierin, Iker Casillas.

The Daily Star raporton se Real Madridi duhet t’i përmirësojë fondet, për të transferuar Uellsianin, Gareth Bale, dhe këtë gjë mund ta bëj me shitjen e Casillasit.

PSG raportohet se ka filluar bisedimet me Casillas, mirëpo Reali kërkon ta shesë atë te Arsenali, i cili kërkon një portier të ri.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s