Milan të bëj ofertën e fundit për Hondan

Posted: August 29, 2013 in Uncategorized
Tags:

Keisuke+Honda+PFC+CSKA+Moscow+v+FC+Kuban+Krasnodar+j-f4LIOjy1Rl

 

Zyrtarët e Milanit do të bisedojnë sot me CSKA Moscow në Monte Carlo për shërbimet e reprezentuesit Japonez, Keisuke Honda.

 

Gazzetta dello Sport thotë se përfaqësuesit e të dy klubeve do të takohen për shortin e Champions League sot dhe Milan do të bëj ofertën finale për Hondan.

Sulmuesi ka bërë të qartë se do të nënshkruaj për Milanin kur të largohet nga CSKA dhe Rossonerët janë të gatshëm të ofrojnë 3 milionë € për të para se t’i skadojë kontrata në Dhjetor.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s