Mazzola: “Mazzarri po ben shume mire. Moratti do te qendroje”.

Posted: August 29, 2013 in Uncategorized
Tags:
Mazzola: “Mazzarri po ben shume mire. Moratti do te qendroje”.

Ne nje interviste ne Radio Kiss Kiss, Sandro Mazzola, ish futbollist dhe bandiera e Interit, ka folur per ardhjen ne Milano te Walter Mazzarri dhe per largimin e mundshem te Massimo MorattiMazzarri eshte ambjentuar mire ne Milano dhe po ben nje pune shume te mire, te gjithe duhet te jene te vemendshem. Moratti? Do te me vinte shume keq po ta shikoja te ikte, familja e tij eshte historia e Interit. Ashtu sic e shikoj une ka disa dyshime dhe eshte e veshtire qe te shkeputesh. Une uroj qe ai te qendroje. Benitez? Tek Napoli ka arritur te krijoje nje raport optimal me futbollistet, dicka qe nuk arriti te beje ne Milano”.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s