Liverpool afër mbrojtësit Tiago Ilori

Posted: August 29, 2013 in Uncategorized
Tags:

Tiago-Ilori-1891613

 

Liverpooli është në bisedime e sipër për nënshkrimin e mbrojtësit të Sporting Lisbon, Tiago Iloris.

 

20 vjeçari ka qenë i ndjekur gjatë tërë verës nga Liverpooli i cili është duke kërkuar një qendër mbrojtës dhe për Ilorin do të ofrojë 6.9 miklionë € plus bonuset  varësisht nga paraqitjet e lojtarit.

Liverpooli deri tani ka blerë Luis Alberto, Iago Aspas, Simon Mignolet dhe të lënduarin Kolo Toure./botafutboll

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s