Kaka: Dua të largohem nga Real Madridi

Posted: August 29, 2013 in Uncategorized
Tags:

 

Figurë
Reprezentuesi Brazilian shënoi dy herë në miqësoren e Realit kundër Deportivo La Corunas, ndeshja e cila përfundoi me rezultat 4-0 dhe Kaka pas ndeshjes ka kërkuar largimin.

 

“Dua të largohem. Mendoj se është gjëja më e mirë për mua dhe klubin. Do të përpiqem ta zgjidh para të Hënës”, u shpreh Kaka.

31-vjeçari iu bashkua Rael Madridit në vitin 2009 për një shumë prej 65 milionë € dhe nuk ka mundur të përshtatet asnjëherë për shkak të lëndimit në sezonet e fundit.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s