Eto’o lojtarë i Chelsea’t

Posted: August 29, 2013 in Uncategorized
Tags:

eto'o

Chelsea ka konfirmuar se ka transferuar Samuel Eto’o nga Anzhi për një kontratë 1 vjeçare.

“Nuk ishte vendim i vështirë. Pashë kualitetin që lojtarët e Chelsea’t kanë dhe unë isha shumë i lumtur më parë me Mourihno’n , e kur mundësia më erdhi ,mu kthye dëshira të luaj sërish me të.” tha Eto’o për website-in zyrtarë të klubit.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s