Arsenal kerkon Quagliarellan

Posted: August 29, 2013 in Uncategorized
Tags:

Arsenal ka shprehur interesimin e saj per te firmosur me Fabio Quagliarellan, sulmuesin e Juventus. Nje numer i madh klubesh po monitorojne 30 vjecarin, nder te cilat Shakhtar, West Ham, Sunderland e Norwich po oferta e vertete po vjen nga Arsenal.
Quagliarella ka koleksionuar me shume se 20 prezenca me kombetaren italiane, por konkurrenca qe po gjen nga blerjet e reja te sulmit dhe po mendon largimin. Arsenal ka nevoje per nje sulmues pasi Podolski mund te qendroje jashte fushave te blerta per rreth 10 jave per shkak te demtimit. Lajmi behet i ditur nga standard.co.uk.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s