Zyrtare : Tottenham nënshkruan me Lamelan

Posted: August 28, 2013 in Uncategorized
Tags:

 

Figurë
Erik Lamela është lojtari më i ri i Tottenham Hotspur. Këtë e ka konfirmuar edhe klubi Romak ku nga largimi i reprezentuesit Argjentinas kanë përfituar 30 milionë €.

 

Klubi Italian ka nënshkruar me Adem Ljajic, i cili konsiderohet si zëvendësues i sulmuesit Lamela.

Tottenham i ka ofruar 21 vjeçarit një pagë prej 66.000 funta në javë dhe Lamela njëkohësisht bëhet nënshkrimi i tretë, pas Paulinhos dhe Soldados./botafutboll

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s