Willian: Ëndrra ime ishte të luaj këtu

Posted: August 28, 2013 in Uncategorized
Tags:

0,,10268~12180350,00

 

25-vjeçari Brazilian ka kompletuar transferimin e tij tek Chelsea për pesë sezonet e ardhshme, duke u larguar nga klubi Rus, Anzhi Makhachkala.

 

“Jam shumë i lumtur të jem këtu. Ka qenë një ëndërr e imja të vij dhe të luaj këtu”.

“Chelsea është njëri ndër klubet më të mira në botë dhe tani do të luaj për njërin ndër menaxherët më të mirë në botë, prandaj jam i lumtur dhe mezi pres të filloj”, ishin fjalët e para të Willian pas arritjes së tij në Londër./botafutboll

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s