Wenger konfirmon interesin e Arsenalit për Mata’n

Posted: August 28, 2013 in Uncategorized
Tags:

Mata - k

Trajneri i ‘Gunners’ rrëfen se ekipi i tij ka treguar interes për yllin e Chelsea’t por mendon se ata nuk do t’ja shesin një rivali të Premier Ligës.

“Unë kam dëgjuar, sikurse edhe ju, që Juan Mata mund të jetë në shitje” tha ai për shtypin. “ Më pëlqen ai, por ekipet në Premier Ligë e kanë një të metë që lojtarët e mirë nuk i shesin në ekipe tjera rivale.”

“Ne jemi në treg dhe e tërë bota e di këtë, por nuk mund tju them më shumë se kaq sepse asgjë nuk është vendosur ende.” përfundoi Wenger. /botafutboll

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s