Thiago: Guardiola nuk është special one

Posted: August 28, 2013 in Uncategorized
Tags:

175325891

 

Mesfushori i Bayern Munich, Thiago Alcantara ka insistuar se Pep Guardiola duhet të konsiderohet si çdo top-trajner në Europë.

 

“Guardiola me të vërtetë është si çdo trajner tjetër. Kur gjërat shkojnë mirë, ai është i këanqur, por mund të nervozohet kur gjërat nuk shkojnë sipas planit”.

“Pep mund të pikëllohet si çdokush tjetër. Ai është gjithmonë i drejtë dhe i trajton të gjithë lojtarët njëjtë”, u shpreh reprezentuesi Spanjoll për Sport Bild./botafutboll

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s