Schelotto transferohet tek Saussolo

Posted: August 28, 2013 in Uncategorized
Tags:

74443a74-41a8-4b8d-9a2a-963c61dd1618.jpg

Interi mjaft aktiv keto dite ne merkato por jo vetem me blerje lojtaresh por dhe largime ,me i fundit eshte ai i Schelotto i cili eshte transferuar per te Sassuolo .Sic duket Interi po largon ata futbollist qe kane me pak shanse per tu aktivizuar dhe ne kete menyre rrit te ardhurat e klubit per te bere ndonje transferim ditet e mbetura te merkato./botafutboll

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s