Pogba vlen sa dy herë Bale

Posted: August 28, 2013 in Uncategorized
Tags:

Figurë

Agjenti i Paul Pogbas, Mino Raiola beson se mesfushori i Juventus vlen dy herë më shumë se i shumë-kërkuari nga Real Madridi, Gareth Bale.

 

“Sa i mirë është Paul? Ai vlen më shumë se Gareth Bale,natyrisht”, u shpreh ai për Sky Sport Italia.

“Nëse Bale vlen 100 milionë €, Pogba vlen së paku dy herë më shumë. Nuk është faji im që Florentino Perez i ka fiksuar Bale çmimin prej 100 milionë €. Pogba është për mua një Salvador Dali, ngase  ai është i çmuar dhe i rëndësishëm”./botafutboll

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s