Man Utd, 35 milionë € për Luiz

Posted: August 28, 2013 in Uncategorized
Tags:

Luiz - K

Raportohet së fundmi se Manchester United është i gatshëm të lansojë një ofertë për qendër-mbrojtësin e Chelseat, David Luiz.

Manchester United është duke shikuar të blejë yllin Brazilian, David Luiz dhe do të paguante deri 35 milionë € për mbrojtësin.

Menaxheri i United, David Moyes ka bërë tentativa sekrete për Luiz, i cili është edhe shënjestër e Barcelonës pasi ai është lënë në bankën rezervë në ndeshjet e fundit nga Jose Mourinho./botafutboll

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s