Dua ta mund Barcën me Messin dhe Neymar në fushë

Posted: August 28, 2013 in Uncategorized
Tags:
Diego+Simeone+Atletico+de+Madrid+Celebrate+tlYkEQjh2HYl

Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone ka pranuar se ai ka dëshirë të përballet me Messin dhe Neymar në ndeshjen e dytë të Superkupës Spanjolle kundër Barcelonës.

“Shpresoj që Messi dhe Neymar të luajnë, për të parë një spektakël, por ata kanë shumë lojtarë të mirë dhe është trajneri ai që vendos”,  deklaroi Simeone.

“Fituesi është ende i hapur, por duke luajtur në shtëpi me karakteristikat e tyre, ata do ta kenë rolin e liderit”.

“Do të doja që në të ardhmen Superkupa të luhet vetëm në një ndeshje”./botafutboll

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s