Di Maria: Nuk dua të largohem

Posted: August 28, 2013 in Uncategorized
Tags:

Di Maria - K
Anësori i Real Madridit i ka bërë të qartë të gjitha klubeve të cilët kërkojnë shërbimet e tij, duke thënë se nuk dëshiron të largohet nga Los Blancos.

“Unë jam duke e kuptuar shumë mirë që klubi është duke u forcuar dhe dhe janë shumë préciz në atë që bëjnë”.

“Sidoqoftë, unë kam kontratë këtu deri në vitin 2018 dhe dëshiroj të qëndroj në Bernabeu”, tha Di Maria. /botafutboll

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s