Xavi: Neymar mund të jetë lider drejtë suksesit

Posted: August 27, 2013 in Uncategorized
Tags:

Figurë

Mesfushori i Barcelonës, Xavi beson se reprezentuesi Brazilian, Neymar mund të udhëheq klubin drejtë një epoke të re të suksesit.

 

“Ai është një lojtar i cili mund të bëj diferencën”, u shpreh Xavi për website zyrtar të klubit.

 

“Ai është një lojtar i qetë, është ende i ri, mirëpo tregon shumë inteligjencë. Trajneri nuk është duke nxituar me të dhe ai është duke treguar vlerat e tij”.

“Ai mund të futet në zonë, mund të shënojë dhe duket se mund të bëj diferencën tek Barca”./botafutboll

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s