Wolfsburg ben gati oferten per Vucinic

Posted: August 27, 2013 in Uncategorized
Tags:

Sipas burimit italian Sportmediaset, Wolfsburg eshte gati te paraqese nje oferte prej 12 mln euro tek drejtuesit juventin per te siguruar sherbimet e talentit malazez Mirko Vucinic.
Asgje nuk te ben te besosh qe marrveshjet mund te mbyllen pozitivisht pasi nurmi 9 bardhezi eshte nje lojtar themelor per skemat e Conte dhe aktivizimi i tij ne daljet e para ne fushe te Juventusit eshte prova per kete.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s