VIDEO : Ja humbin kontrollin portierit, gol pas 24 pasimeve !

Posted: August 27, 2013 in Uncategorized
Tags:

Në ndeshjen mes Yeovil dhe Derby Country, futbollisti Bryan Clough realizoj golin më të bukur të javës në Angli.
Pas 24 pasimeve te sakta, Clough e mposhti porterin e Yeovil duke u gjendur i vetëm përballë portieri kundërshtarë.-/botafuboll

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s