United nuk ka bërë ofertë për Bale

Posted: August 27, 2013 in Uncategorized
Tags:

Figurë

Menaxheri i Manchester United, David Moyes ka mohuar faktin se Djajtë e Kuq kanë bërë një ofertë së fundmi për yllin Uellsian, Gareth Bale.

 

Thuhet se negociatat për blerjen e Bale kanë ngecur paksa ngase Spurs kanë pranuar oferta nga më shumë se një klub, gjithnjë sipas Sky Sports.

 

Pas barazimit kundër Chelseat të Hënën mbrëma, Moyes ishte pyetur nëse Manchester United ishte klubi që ka bërë ofertë për Bale, por Skocezi u përgjigj me “jo”.

“Kam thënë në fillim të sezonit se Manchester United gjithmonë do të interesohet në lojtarët më të mirë dhe gjithmonë do të përpiqemi të përmirësojmë ekipin”./botafuboll

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s