Ramos të rinovojë kontratën

Posted: August 27, 2013 in Uncategorized
Tags:

Figurë

Sergio Ramos është duke shikuar të rinovojë kontratën me Real Madridin, me ç’rast do t’i rritej edhe paga aktuale.

 

Punto Pelota thotë se mbrojtësit do t’i rritet paga nga 5 milionë € në 6.5 milionë €, që do ta bënte atë njërin nga lojtarët më përfitues tek gjiganti Spanjoll.

Presidenti Perez e vlerëson Ramosin si njëri ndër mbrojtësit më të mirë në botë dhe është i lumtur me rinovimin e tij./botafutboll

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s