Pergatitet goditja Nainggolan

Posted: August 27, 2013 in Uncategorized
Tags:

Marotta nuk heq dore nga Radja Nainggolan. Sipas Il Corriere dello Sport, Marotta po pergatitet per te blere belgun duke perfshire kartat Marrone dhe Beltrame. Per Beltramen cdo gje eshte ne konkludim. Juve dhe Cagliari do te firmosin neser kalimin e talentit te Primaveras ne Sicili.

Per sa i perket Marrones, ideja e Marottas eshte qe te huazoje 22vjecarin dhe te “dhuroje” gjysmen e kartonit te mesfushorit ne menyre qe te perfitoje nje skonto ne Qershor per belgun./botafutboll

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s